© 2018 Sahra Soft

Veresiye programı

Veresiye Programı

 Ücretsiz veresiye programı indir 

Ücretsiz veresiye programı indir

 

 

     Veresiye konusu ticaretin başladığı zamanlarda bile olan ve hemen hemen hiçbir sektörde garipsenmeden uygulanan bir durumdur. Tabi zamanın getirdikleri sayesinde artık akılda ya da defterde tutmak yerine veresiye takibi için veresiye programı oluşturulmuştur.  veresiye programı genelde küçük ve ya orta derece büyük şirketlerin kullandığı bir programdır. Bu müşteri programının amacı tıpkı eskiden kullanılan sistemler gibi. Kişinin bilgileriyle ona bir sayfa açılıyor ve şirketle yaptıkları alış veriş ve ya ödemelerindeki bilgiler sayfasına not ediliyor.

 

     Bu konuda şirketlere yardım edecek bu müşteri programının en önemli özelliği kayıt edecekleri kişi kapasitesidir. Sınırsız kayıt yapabileceğiniz bir  veresiye programı sizler için en ideal olanıdır. Bu sayede müşteri kaybetmeden sınırsız sayıda kayıt alabilirsiniz. Bu kişilerin yaptıkları alış veriş sonucu meydana gelen borçlanmaları ya da borç ödemeleri durumunda hesaplarında oluşacak değişiklikleri kişilerin sayfasından direk yapabilirsiniz. Bu sayfalara da çok kolay bir yolla sadece isim girerek yapabilirsiniz.

 Veresiye programı indir

     Ayrıca  veresiye programı , müşterileri çeşitli kategorilere ayırabilir ve bu bilgileri şirketin işlerini kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Örneğin müşterilerinizi alacaklılar ve borçlular diye iki gruba ayırabilir ve müşterilerinizin genel durumu hakkında bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu listesi excel gibi basit programlarda yazdırıp kağıt üzerinde de görme şansı elde edebilirsiniz. Ayrıca  veresiye programının en önemli özelliklerinden biri belirli tarihler arasında şirketin iş yapma ve gelen para miktarını takip edebilme olanağına sahip olmanızdır. Yine bu veresiye programı sadece müşteri kayıtlarını tutabileceğiniz bir programda da fazlasıda olmalıdır. Bu veresiye programında stok kaydıda yapabilmelisiniz ve gerektiğinde satış programı olarak da kullanabilmelisiniz.

 

     Her müşteri için bir kişi sayfası açıldığı için istediğiniz zaman müşterilerinizin ödeme vs. bilgilerine ulaşabilirsiniz. Çünkü müşteri takibi de şirketler için önemli konulardan birisidir. Sizlere bu konularda yardımcı olmak için,  veresiye programı ihtiyacınız olması halinde hemen bizimle iletişime geçmenizi ve sizlere yardımcı olma şansını bize vermenizi istiyoruz.  veresiye programını içinde barındıran market stok programımız işlerinizi fazlasıya düzene koyacaktır.

 

NOT: Ücretsiz veresiye programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. veresiye programını içinde barındıran stok market programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları