© 2018 Sahra Soft

Depo stok takip programı

Depo Stok Takip Programı

 

Şirketlerin işlerinin iyi gitmesine en temel etken şirketlerin kayıtlarının sağlam bir şekilde yapılmasından geçer. Bunun farkında olan firmalar en güvenilir yöntemlerin bazı yardımcı programlar kullanmak olduğunu bilirler.

Stok takip programımız ile stok takibi yapabilir, satış işlemini gerçekleştirebilir, müşteri ve toptancı hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Ürün giriş sayfasından girilen her ürünü stoklarınıza artı olarak ekleyebilir ve bu ürünün girişini toptancınıza borç olarak gönderebilirsiniz. Yine hızlı satış sayfası ile yapacağınız satışları isterseniz müşterinize veresiye borç olarak da gönderebilirisiniz. Müşterinizin ve toptancınızın hesap detaylarına girerek hangi tarihte ne almışsınız veya ne satmışsınız hepsini görüntüleyebilirsiniz.

Satış ekranında satılan ürünlerin faturasını stok programı ile kesebilirsiniz. Yine programımız ile yapılan her işlemin ayrıntılı raporunu almak için raporlar sayfasına bakmanız yeterli olacaktır. Genellikle günlük, haftalık, aylık ve yıllık karlar bu raporlar sayesinde rahatlıkla görüntülenebilecektir. Aynı zamanda bu raporlar kasanızda bulunan nakit akışını görüntülemenize de imkân sağlayacaktır.. 

Yazılımız ile depolarınızda bulunan malların miktarı hakkında düzenli sayısal bilgiye sahip olursunuz. Depoda ürün bulundurmak şirketin işlerinin devamlılığı için çok önemli bir konudur. Bu sayede satışını yaptığınız ürünün raflarda devamlı olarak müşteriler için hazır olması sağlanmış olursunuz. Aksi halde meydana gelen aksamalarla firmanızın müşteriler gözündeki imajı zedelenebilir. 

Bu konuda şirketlerin zor duruma düşmemesi için çalışan programımız depodaki stoklar hakkında devamlı düzenli bir bilgi sağlar. Depo stok takip yazılımı kullanan şirketler satılan ürünlerin kasada geçilmesi sırasında bu bilgilere ulaşabilir. Satış anında kasada barkotla ürün okuttuğunuzda depodaki stok miktarı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu sayede şirket ürün devamlılığını sağlamak için gerekli olan bilgiyi güvenilir kısa zamanda öğrenmenize imkân sağlamış olursunuz. 

Depo stok takip programı indir

Şirketlere bu gibi konularda kolaylık sağlayan depo stok takip programı kullanım konusunda bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Kolay kullanım ve basitlik bu özelliklerin başında gelir.  Kullanıcının çok fazla bilgisayar bilgisi olmadan da yazılımı kullanabiliyor olması önemlidir. Her ne kadar yararlı da olsa kullanımı zor olan  programlar kullanıcı hatasından dolayı şirketlere zarar verebilir.

Yazılımımızı üretim konusunda çalışan şirketler de sıklıkla kullanır. Onların da üretim yapması için gerekli olan maddelerin stokta devamlı yeterince bulundurulması gerekmektedir. Bu konuda firmamız yeterli bilgiye sahiptir ve sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir. 

NOT: Stok takip programı full sürümü için yazılımı satın almanız gerekmektedir.

EĞİTİM VİDEOLARIMIZ

 

ÜRÜN GİRİŞİ

 

SATIŞ İŞLEMİ

 

 TOPTANCILAR SAYFASI

 

MÜŞTERİLER SAYFASI

 

RAPORLAR VE KASA

 

STOKLAR SAYFASI

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları