© 2018 Sahra Soft

Market otomasyon programı

Market Otomasyon Programı

   Ücretsiz market otomasyon programı indir 

Ücretsiz market otomasyon programı indir

 

 

     Sahra Soft Market Stok Programı pek çok farklı sektörde işlev kazanmış olan ve bu nedenle de hem marketlerde, hem büfelerde, hem giyim mağazalarında, hem zücaciyelerde kısacası hemen hemen her yerde kullanılan bir program haline gelmiştir. Bu market programının bu kadar popüler olmasının nedeni ürün satış ve stok takibi konusunda kesinlikle oldukça verimli bir market otomasyon programı olmasıdır.


     Market otomasyon programı sayesinde herhangi bir bilgisayar bilgisine ya da muhasebe bilgisine sahip olmadan yaşınız kaç olursa olsun ürün satışının takibini yapmanız söz konusu olacaktır. Bunun yanında stoklarınızı da rahatlıkla takip etmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Karlarınızı görüntülemek istediğinizde günlük, aylık, haftalık ve yıllık karlarınızı Market otomasyon programı sayesinde hesaplayabilmeniz mümkün olacaktır.


     Kasanızın nakit akışını da market otomasyon programı sayesinde görüntülemeniz oldukça kolay olacaktır. Bu market otomasyon programı sınırsız sayıda kasiyer hesabı açabilmenizi sağlayacak ve kasiyerlerinizin yaptığı tüm işlemleri ayrıntılı olarak görüntülemenize imkan tanıyacaktır. Bu market otomasyon programı sayım modülü ile sayım yapmanızı ve saydıklarınızı stoklarınızla karşılaştırmanızı kolaylaştıracaktır.Market otomasyon programı indir full


     Market otomasyon programı aynı zamanda market stok programının ajanda bölümünde randevularınızı da düzenleyebileceğiniz bir stok takip programıdır. Bu programda ödemelerinizi gün ve aylara göre planlamanız mümkün hale gelecektir. Market otomasyon programında aynı zamanda barkod yazıcı yardımı söz konusudur. Barkodsuz ürünlere barkod numarası vermeniz ve etiket yazdırabilmeniz söz konusu olacaktır. Daha sonra bu etiketleri ürünlerin bulunduğu rafa ya da ürünün üstüne yapıştırdığınızda ve satış ekranına barkodlu ürünü yansıttığınızda işlemleri daha da sistematik hale getirmiş olacaksınız.  Barkodsuz işlemlerin satışını gerçekleştirmek market otomasyon programı sayesinde mümkün hale gelecektir. Bu sayede programımızı barkod programı olarak da kullanabilirsiniz.


     Market otomasyon programını kullanan kişi aynı zamanda pek çok ürünün takibini yaparken sınırsız sayıda satış ekranı açabilecektir. Sayım modülü sayesinde hem ürünlerinizi hem de stoklarınızı rahatlıkla takip edebileceksiniz. Bunun yanında ajanda bölümünden randevularınızı düzenlemeniz de mümkün olabilecektir. Ödemelerinizi gün ve aylara göre rahatlıkla yapabileceksiniz.


     Söz konusu program Merkez Bankası’ndan günlük döviz kurlarını rahatlıkla çekebileceğiniz ve aynı zamanda satış ekranında da görüntüleyebileceğiniz bir satış programıdır. Sağladığı pek çok avantajla işlerinizi kolaylaştıracaktır.
 

NOT: Ücretsiz market otomasyon programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Market otomasyon programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları