© 2018 Sahra Soft

Perakende programı

Perakende Programı

   Ücretsiz perakende programı indir 

Ücretsiz perakende programı indir

 

 

     Sahra Soft Market Stok Programı hemen hemen her sektörde kullanılan ürün satışını ve stok takibini kolaylaştıran bir programdır. Bu Perakende programı sayesinde ürünlerin satışını ve stokların takibini rahatlıkla gerçekleştirebilecek ve bunun yanında barkodsuz olan ürünlere barkod yapıştırabileceksiniz. Barkod sistemi ile çalıştığı için bu programı satış programı, müşteri programı, cari hesap programı, market programı gibi pek çok farklı şekillerde kullanmak mümkündür.


     Perakende programı müşterilerin hesaplarını rahatlıkla tutmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında veresiye defteri olarak da kullanabileceğiniz bu perakende programı sayesinde toptancı hesaplarınızı kısa sürede tutabilecek ve bunun yanında aldığınız tüm ürünleri de hangi toptancıdan aldığınızı satış ekranında görebileceksiniz.


     Barkod programı olarakda kullanabileceğiniz bu program ile barkodsuz olan ürünlere otomatik olarak barkod verebilmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Çıkarttığınız barkodu rafa da koyabilirsiniz. Bunun yanında ürününüzün üzerine de yapıştırabilirsiniz. Pek çok satış ekranı açmanız mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda barkodları satış sayfasında okutabilmeniz, ürün kodu ve gramajı konusunda ayırım yapabilmeniz de oldukça kolay olacaktır. Sattığınız ürünlerin faturasını da satış ekranından kesebileceğiniz perekende programı aynı zamanda yaptığınız tüm işlemlerin raporunu tutabilmenizi sağlayacaktır. Bu raporları “raporlar” sayfasında ayrıntılı olarak görmeniz mümkün olacaktır.

Perakende programı indir full
     Perakende programı aynı zamanda günlük, haftalık, aylık ya da yıllık karlarınızı görüntülemenizi sağlayacaktır. Kasanızdaki nakit akışını da bu perakende programı sayesinde görebilmenizin mümkün olması söz konusu programı daha da cazip hale getirmektedir. Sınırsız kariyer hesabı açabileceğiniz perakende programı ile kasiyerlerinizin işlemlerini de ayrıntılı olarak görüntülemeniz mümkün olacaktır. Perakende programı aynı zamanda sayım modülüne de sahiptir. Bu sayede stoklarınızla ürünlerinizi karşılaştırabilmeniz de mümkün olabilecektir.


     Perakende programının bir de ajanda bölümü vardır. Bu bölümde randevularınızı düzenlemeniz ve ödemelerinizi gün ve aylara bölerek yapabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Perakende programı barkod yazılımına da sahiptir. Bu sayede ürünlere barkod vermeniz söz konusu olacaktır. Bu barkodları ürünlerin raflarına ya da ürünlerin üzerine yapıştırmanız mümkün olacaktır. Barkodu olmayan ürünlerin sistemden satışını gerçekleştirmeniz oldukça kolay olacaktır. Perakende programı market programı, veresiye programı, cari hesap programı, satış programı ve stok takip programı gibi pek çok program biçimi ile kullanılabilir.
 

 

NOT: Ücretsiz perakende programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Market programı full sürümü için perakende programını satın almanız gerekmektedir.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları