© 2018 Sahra Soft

Program market

Program Market

 Ücretsiz program market indir  

Ücretsiz market programı indir 

 

 

 

     Program market işlerinde yani satış üstüne kurulu şirketlerde kullanılacak programın sahip olması gereken ilk özelliği müşteri kaydı tutabilmesidir. Bu sayede iş yaptığınız kişilerle yaptığınız işlerin kaydını tutabilir gerektiğinde bu kişilerin geçmiş dökümanlarını çıkartarak önceki işlerinizde nasıl iletişimlerde olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel hesapların tutulması gereken durumlarda da market programını kullanabilirsiniz. Ayrıca bir çeşit veresiye programıdır.
 
  
     Program marketinizde satış değil de alım konusundaki bilgileri ve hesapları saklayabilir. Yani sahip olacağınız market programı toptancılarınızla aranızda olan hesapları kaydedip takibini yapabilirsiniz. Hangi toptancıdan hangi ürünleri aldığınızı ve ya alınan ürünler sonucunda yapılan ve ya yapılacak olan ödemeler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
 
  Program market indir
     Market için kullanılan programın en önemli özelliği barkod sorununa bir çözüm getirmesidir. İhtiyacınız olan programda yeni ürünlere barkod yapma özelliğinin bulunması sizleri bu konuda rahatlatacaktır. Bu sayede hızlı tempoda giden işleriniz arada çıkan ürünler sebebiyle aksamaya uğramayacaktır. Kullanılan market programı gelişmiş olması çok önemlidir. Örneğin birden fazla satış ekranının açılması programın kalitesini gösterir. Bu özelliğe sahip
market programı sizlerin işlerinizin daha da yolunda gitmesine yardımcı olacaktır. Satış konusunda hızınızı yavaşlatan bir konu da fatura kesme olabilir. Elinizde bulunan program market bu yönden sizi rahatlatıp satış için açılan ekrandan bunu halletmenizi sağlayacak türde olması gerekmektedir.
 
  
       Program market konusunda sizlere en uygun programları seçmenizde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şirketinizin ürün satımı ve ya kontrolleri için bilgisayar destekli programlar kullanmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Bunun gibi
stok programı ve  market programı ihtiyaçlarınızı firmamızla görüşerek giderebiliriz. Sizin ihtiyacınız olan özelliklere sahip programı hizmetinize sunuyoruz. 

 

 

NOT: Ücretsiz program market indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Market programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 
 
 

 

 

 

 

 

 

    

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları