© 2018 Sahra Soft

Kasa takip programı

Kasa takip Programı

   Ücretsiz kasa takip programı indir 

Ücretsiz Kasa takip programı indir

 

 

     Marketlerde, büfelerde ve çeşitli işyerlerinde kullanılan pek çok market programı bulunmaktadır. Bu programlar arasında bulunan Sahra Soft Market ve Stok Programı muhasebe bilgisi ya da bilgisayar bilgisi olmayan kişilerin bile rahatlıkla kullanabileceği programlar arasında bulunmaktadır.


     Kasa takip programı sayesinde ürün satışı ve stok takibi rahatlıkla yapılabilir. Aynı zamanda söz konusu kasa takip programı barkod destekli olduğu için barkod çıkartma ve yapıştırma özelliği de bu kasa takip programını oldukça tercih edilir hale getirmektedir. Barkod terazi destekli bir program olan kasa takip programı sayesinde hızlı bir şekilde ürün satışı yapabilecek ve aynı zamanda tüm stokları tek tek görebilme imkanına kavuşacaksınız. Barkodsuz ürünlere barkod programı olarak da kullanabileceğiniz kasa takip programı sayesinde barkod verebilir ve bu barkodu sistemden çıkarabilirsiniz. daha sonra yapmanız gereken ürünlere etiket yapıştırmak olacaktır. Bu program birden fazla satış ekranı açmanıza olanak sağlayacaktır.


     Kasa takip programı aynı zamanda müşteri hesaplarınızı da tutmanızı sağlayacak ve veresiye defteri olarak da kullanılabilecektir. Toptancılara ilişkin hesapları da bu program sayesinde rahatlıkla tutabilir hangi toptancıdan hangi ürünleri aldığınız konusunda detaylı bilgiye kasa takip programı sayesinde erişebilirsiniz. Kasa takip programı barkodlu teraziden çıkan barkodları satış sayfasında okutmanıza, ürünün kodunu ve gramajını ayırt etmenize olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda satış ekranından sattığınız tüm ürünlerin faturasını kesmeniz de mümkündür.

Kasa takip programı indir full
     Her işlemin ayrıntılı olarak raporunu almak istediğinizde raporlar sayfasını kullanmanız gerekecektir. Günlük, aylık, haftalık ve yıllık raporlarınızı kasa takip programı sayesinde görme imkanı elde edeceksiniz. Stok takip programı olarak da kullanabileceğiniz bu program ile kasanızda bulunan nakit akışını görüntülemek için kullanacağınız bu program sayesinde sınırsız kasiyer hesabı aşmanız ve kasiyerinizin yaptığı işlemleri ayrıntılı olarak görüntüleyebilmeniz mümkün olacaktır.


     Kasa takip programı sayım modülü ile sayım yapmanızı ve stoklarınızla sayımlarınızı karşılaştırmanızı kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda bir ajanda bölümü olan program randevularınızı düzenlemeniz, ödemelerinizin günlük, aylık olarak planlamasını sağlamanız açısından oldukça işlevseldir. Hemen hemen her sektörün ihtiyacını karşılayacak nitelikte olan bu sistem ile barkodu olmayan ürünlerin de satışını yapabilirsiniz. Aynı zamanda kasa takip programı ile dövizlerle ilgili gelişmeleri yakından takip etme olanağı bulacaksınız.

 

NOT: Ücretsiz kasa takip programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Kasa takip programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları