© 2018 Sahra Soft

Büfe programı

Büfe Programı

   Ücretsiz büfe programı indir full 

Ücretsiz büfe programı indir 

 

 

 

     Muhasebe ve bilgisayar bilgisi yeterli olmayan pek çok kişi büfe programı sayesinde hem ürün satışını rahat bir şekilde yapmakta hem de stoklarını sağlıklı bir şekilde takip edebilmektedir. Önemli olan bu noktada anlaşılır ve basit olan bir büfe programı ile çalışmaktır. Aynı zamanda barkod destekli ve barkodlu terazi uyumlu olması söz konusu programı oldukça kullanışlı bir hale getirecektir. Büfe programlarının kullanım kolaylığı ve sağladığı faydalar onu tüm büfeler için uygun hale getirmektedir.


     Büfe programı aynı zamanda müşteri hesaplarını tutacaktır ve veresiye defteri olarak kullanılabilmesi işlerinizde daha çok pratiklik kazanmanızı sağlayacaktır. Büfe programı toptancı hesaplarını tutabildiğiniz ve hangi toptancıdan ne aldığınızı rahatlıkla görüntüleyebileceğiniz bir programdır. Aynı zamanda barkodlu ürünler söz konusu programdan barkod numarası verilerek çıkan barkodlar sayesinde oluşturulabilir. Barkodlu ürünlerin satışı böylelikle barkod programı olarak da kullanabileceğiniz bu program ile daha hızlı ve pratik olacaktır.

Büfe programı indir full
     Büfe programı ile pek çok satış ekranı açabilir ve barkodlu teraziden çıkan barkodları satış sayfasında rahatlıkla okutabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün kodunu ve gramajını da bu sayede ayırt etmeniz mümkün olacaktır. Büfe programı satılan ürünlerin faturasını kesmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda raporlama işlemi de yapabileceksiniz. Yaptığınız iş ne olursa olsun ayrıntılı olarak raporlamanız mümkün olacaktır. Hem günlük, hem haftalık, hem aylık hem de yıllık karlarınızı görüntüleyebileceğiniz bu satış programı aynı zamanda kasanızdaki nakit akışını da görüntülemenizi sağlayacaktır.


     Söz konusu büfe programı sınırsız kasiyer hesabı açmanızı ve bu işlemlerin tamamının ayrıntılı olarak görüntülenmesini sağlayacaktır. Sayım modülü sayesinde ürünlerinizi rahatlıkla sayabilecek ve stoklarınızla karşılaştırma imkânı elde edeceksiniz. Market programı aynı zamanda ajanda bölümüne sahiptir. Bu bölümde randevularınızı düzenlemeniz ve ödemelerinizi yaparken gün ve aylara göre plan yapmanız söz konusu olabilecektir.


     Herhangi bir büfe programını internet üzerinden rahatlıkla indirmeniz mümkündür. Sahra Soft Market ve Stok Programı herhangi bir işyerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir büfe programıdır. Kurulumu oldukça kolay olan bu program aynı zamanda döviz kurlarını da rahatlıkla takip etmenizi sağlayacaktır. Farklı kasiyerler için farklı ekranlar açılmasını sağlayan bu büfe programı sayesinde kasiyerlerin takibi mümkün olmaktadır.
 
 

NOT: Ücretsiz büfe programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Büfe programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları