© 2018 Sahra Soft

Stok Takip Programı

 

EĞİTİM VİDEOLARIMIZ

Sahra Soft Market ve Stok programı fazla kafa karıştırmadan, muhasebe ve bilgisayar bilgisi gerekmeden de kullanabileceğiniz, hızlı ürün satışı ve stok kaydı tutabileceğiniz basit ve anlaşılır programdır. Stok programımız barkod desteklidir ve barkodlu terazi uyumludur.
Market programı ile stok takibinin yanında 
Stok market programımız ile;

■ Müşteri hesaplarını da tutabilir, veresiye defteri olarak da kullanabilirsiniz.

■ Toptancı hesapları tutabilir, aldığınız ürünleri hangi toptancıdan aldığınızı görüntüleyebilirsiniz

■ Barkodsuz ürünlerinize programımızdan otomatik barkod numarası verebilir, stok programından ürünlerinize barkod çıkartabilir ve çıkarttığınız barkodu ürününüzün üstüne yapıştırabilirsiniz.

■ Birden fazla satış ekranı açabilirsiniz.

■ Barkodlu teraziden çıkan barkodları satış sayfasında okutabilir, ürünün kodunu ve gramajını ayrıt edebilir.siniz

■ Satış ekranından, sattığınız ürünlerin faturasını kesebilirsiniz.

■ Raporlar sayfasında yapılan her işlemin ayrıntılı raporunu alabilirsiniz

■ Günlük, haftalık, aylık, yıllık karlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

■ Kasanızdaki nakit akışı görüntüleyebilirsiniz

■ Sınırsız kasiyer hesabı açabilir ve kasiyerlerinizin yaptığı işlemlerin tamamını ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

■ Sayım modülüyle sayım yapabilir ve stoklarınızla karşılaştırabilirsiniz

■ Sayesinde ajanda bölümünde randevularınızı düzenleyebilir, ödemelerinizi gün ve aylara göre planlayabilirsiniz.

■ Barkod yazıcı yardımı ile, barkodsuz ürünlerinize barkod numarası verebilir ve etiket yazdırabilirsiniz, yazdırdığınız etiketleri ürün rafına veya ürünün üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu sayede satış ekranında barkodsuz ürünlerin satış işlemini daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

■ Toplu SMS gönderebilirsiniz. Müşterinizin size olan borçlarını veya metin mesajlarınızı müşterilerinize toplu olarak gönderebilirsiniz

■ Barkod sistemi ile çalışan hemen hemen her sektörün ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Programımızı, market programı , stok programı, satış programı, barkod programı, müşteri programı, veresiye programı ve cari hesap programı olarak da kullanabilirsiniz.

■ Merkez bankasından günlük döviz kurlarını çekebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Stok Takip Programı Eğitim Videoları

ÜRÜN GİRİŞİ

 

SATIŞ İŞLEMİ

 

TOPTANCILAR SAYFASI

 

MÜŞTERRİLER SAYFASI

 

KASA VE RAPORLAR

 

STOKLAR SAYFASI

 

 

 

Market Stok Programı Ekran Görüntüleri

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları