© 2018 Sahra Soft

 

Barkodlu satış programı

Barkodlu Satış Programı

   Ücretsiz barkodlu satış programı indir 

Ücretsiz barkodlu satış programı indir

 

 

   Genel olarak ticari alanda satış ve alış yapan firmaların ürünlerinin takibini yapması için geliştirilmiş olan programları kullanması gerekmektedir. Çünkü bu programlar sayesinde hata yapma ihtimali ortadan kaldırılarak çok daha iyi bir şekilde hesaplamalar yapılabilmektedir. Bu programlar arasında en çok tercih edilen barkodlu satış programı pek çok soruna çare olmuştur. Bu program sayesinde satılan ürünler çok daha kolay bir şekilde hesaplanabilmektedir. Bu programın kullanım amacı ise genel olarak satış yaparken ürünlerin fiyatlarını otomatik olarak hafızadan okumaktır. Yani ürünler sisteme kayıt edilir. Ürün barkod üzerinden okutulduğunda ürünün fiyatı ve hangi ürün olduğu ortaya çıkar. Böylece işletim sahipleri ezber yapmak zorunda kalmaz.

 

Barkodlu satış programı

   Barkodlu satış programı daha pek çok özelliği ile işletme sahiplerinin ilgisini çekmiştir. Öncelikle programın en güzel yanlarından birisi kolay kullanılabiliyor olmasıdır. Programın hızlı satış yapma ekranının olması oldukça güzel bir özelliktir. Ayrıca hızlı satış tuşları sayesinde hiç vakit kaybetmeden işlemler yapılabilmektedir. Özellikle market tarzı işletme yerlerinde kullanılan bu programlar satış işlemlerinin çok daha hızlı yapılmasını sağlamaktadır. Örneğin bir markette bir kasaya birden çok müşteri gelmektedir. Eğer tek tek her ürünün barkodu okutulursa satış işlemleri çok uzayacaktır. Bu yüzden aynı alınan ürünler tekrar tekrar okutulmaz. Bunun yerine hızlı tuşlar kullanılır ve işlemler çok daha hızlı bir şekilde yapılır.

 

   Barkodlu satış programı ayrıca stoklarda bulunan barkodsuz olan ürünlerin tespit edilmesinde de oldukça başarılıdır. Barkodsuz olan ürünlerin satışı oldukça zordur. Dolayısı ile program bu ürünleri tespit ettikten hemen sonra ürünlere gerekli olan barkodu atar. Bu sayede ürünler rahat bir şekilde okutulabilir. Ayrıca bu programın bir diğer özelliği ise kullanıcısını tanımasıdır. Yani örneğin bir market kasasında çalışan iki kişi kendilerini programa tanıtarak farklı giriş yapabilir. Bu sayede kasa çalışanlarının yaptığı satışlar ayrı ayrı listelenecektir. Kontroller yapılırken bu şekilde gelecek olan raporlar işverenlerin satışlardan elde edilen gelirleri analiz etmesinde çok daha faydalı olacaktır. Bu tarz programlar sayesinde çok daha iyi kaliteli hizmet verilebilmektedir.

 

NOT: Ücretsiz Barkodlu satış programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Barkodlu satış programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları