© 2018 Sahra Soft

 Satış programları

Satış Programları

   Ücretsiz satış programları indir 

Ücretsiz satış programı indir

 

 

   Ticari sektörün gelişmesinde teknolojik aletlerin önemi oldukça fazladır. Çünkü ticarette her zaman için vakit nakit parayı beraberinde getirmektedir. İşlemler ne kadar hızlı yapılırsa kazançta o kadar fazla olacaktır. Dolayısı ile ticaret ile uğraşan insanlar bu konuda dikkatli davranmaktadır. Özellikle perakende satış yapan insanların kullandığı satış programları sayesinde satış işlemleri çok daha kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Bu programın en çok kullanıldığı alanlar arasında sağlık, gıda, market, spor malzemeler, büfe, bahçe malzemeleri, mücevher, tekstil, hediyelik eşya gibi daha pek çok alan bulunmaktadır. Bu program sayesinde sattığınız ürünlerin hesabını çok daha iyi bir şekilde tutabilirsiniz. Böylece işlem yapmanız kolaylaşır.

 

   Satış programları ile satış yapmanız çok daha kolay bir hale gelecektir. Çünkü programı kullanmak için aşırı fazla bir bilgisayar tecrübeniz olması gerekmez. Bu programı çok rahat bir şekilde pek çok insan kullanabilir. Program ile beraber satış yaptıktan sonra müşterinize yaptığı alışveriş ile ilgili bilgiler veren bir fiş verebilirsiniz. Bu fişin resmi bir değeri bulunmamaktadır. Fakat müşteriniz yapmış olduğu alışverişi bu fiş üzerinden doğrulayabilir. Böylece içi rahat etmiş olur. Aynı zamanda şirketinizdeki satış sorumlularının vardiyalarını ayarlama konusunda da oldukça başarılıdır. Çalışanlarınız kendilerini programa tanıtarak vardiyalarını düzenleyebilirler. Kişi tanıma özelliğinin bulunması satış odaklı çalışan bir şirketin gelişmesinde büyük katkı sağlamaktadır.

Satış programları indir
   Satış programları oldukça işe yarayan özelliklerinden biriside stoklarınızda bulunan ürünlerin tanımlamasını yapabilmesidir. Yani elinizdeki ürünlerin sayısını programa bakarak hemen öğrenebilirsiniz. Bu sayede bir müşteriniz size bir ürün hakkında soru sorduğunda hemen yanıt verebilirsiniz. Ayrıca program, stoklarınızda barkodsuz olarak bulunan ürünleri hemen tespit etme özelliğine sahiptir. Dilerseniz program bu ürünlere de hemen kendisi barkod atayabilir. Satış programları sayesinde satış işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Hızlı satış yapma özelliği sayesinde ürünün barkodunu okutarak ürünün fiyatının bedelini, ürünün modelini, müşteriden alınan parayı ve ne kadar para üstü vereceğinizi hemen öğrenebilirsiniz. Bu tarz özelliklere sahip olan bir program sayesinde satış işlemleriniz hiç olmadığı kadar kolay olacaktır.
 

 

  
NOT: Ücretsiz Stok programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Satış programları full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları