© 2018 Sahra Soft

Barkod programı

Barkod Programı

 

 

               Bir şirketin iyi bir şekilde işlemesi için yardımcı olan en önemli programlardan biri Barkod programıdır. Bu program sayesinde şirkette müşteriler tarafından yapılan alışverişler en hızlı ve doğru şekilde hesaplanır, ürün çıkışı doğru bir şekilde yapılır ve şirket için önemli olan konularda firmaya çeşitli bilgiler sunar.

Yapılan alışveriş sonucu ödeme için kasaya gelen müşterilerin ürünleri barkodları yardımıyla hızlı bir şekilde programdan geçirildiği için hesaplamada herhangi bir problemle karşılaşılmaz. Üstelik en önemli konulardan biri olan zaman da son derece iyi bir şekilde kullanılır. Üstelik birden fazla satış ekranı açarak aynı anda üç müşterinizin satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Barkodu olmayan bir ürünlere otomatik barkot numarası verebilir, yırtılmış veya yıpranmış ürünlerin barkodunu programımızdan çıkartabilirsiniz. O nedenle iyi bir barkod programı, otomatik barkod numarası verebilmeli barkod numaralarını verme ve yazıcıdan çıktı olarak alabilmelidir.  Bu sayede yeni gelen ürünün barkod sorunu hemen çözülür ve satışında herhangi bir sorunla karşılaşılmaz.

Barkod programı indir full

 

Barkod yazılımı aynı zamanda ürün çıkışlarının takibinde önemli yarar sağlar. Satılan ürünün depodaki miktarı hakkındaki bilgi direk olarak ekranda görünür. Buna göre de şirket toptancılardan yapacağı ürün alımının siparişini verir. Aksi takdirde normalde satışı olan bir ürünü yok demek zorunda kalabilir ki bu durum müşteri kaybetme riski olan bir durumdur. Şirkete mal dağıtımı yapan firmaların gelme tarihleri belirli periyotlarda olur. Bu sayede bu zamanlarda ne kadar ürün alınacağı kaçırılmaz.

Bunlar dışında iyi bir yazılımın sağlayacağı bazı bilgiler de firmanın işleyişine yardımcı olabilir. Satış toplamlarını istenilen dönemlerde ne kadar olduğunu görebilme bu özelliklerden biridir. Bu sayede firma hangi zaman aralığını isterse o zaman aralığında yapılan satış toplamı bilgilerine ulaşabilir. Bu da şirketin bazı işlemlerinde ve hesaplamalarında kullanılacak bir bilgidir.

NOT: Barkod programı full sürümü için yazılımı satın almanız gerekmektedir.

  

EĞİTİM VİDEOLARIMIZ

 

ÜRÜN GİRİŞİ

 

SATIŞ İŞLEMİ

 

 TOPTANCILAR SAYFASI

 

MÜŞTERİLER SAYFASI

 

RAPORLAR VE KASA

 

STOKLAR SAYFASI

 
Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları