© 2018 Sahra Soft

Bakkal programı

 

Bakkal Programı

 

Pek çok işyeri ve marketlerde kullanılan programımızı, muhasebe ve bilgisayar bilgisi olmadan da kullanabilirsiniz. Programımız bakkalınızda bulunan kayıtlarınızı düzenli bir şekilde tutmanızı ve bu hesapları sıkı bir şekilde takip etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda hızlı bir şekilde barkotlu veya barkotsuz bütün ürünlerinizin satışını ve stoklarınızın kaydını tutmanıza yardımcı olduğu için bu programımızı kullanmaktan keyif alacaksınız.

Söz konusu bu bakkal yazılımı birden fazla satış ekranı açmanıza da olanak sağlayacaktır. Böylelikle bir müşterinizin satış işlemine başladıktan ve ürünlerin barkotlarını okuttuktan sonra herhangi bir aşamada satışı duraklatmanız gerekse bile, bu satış sayfasını kapatmadan da yeni satış sayfası açabilirsiniz. Böylelikle hem sıradaki müşteriyi bekletmemiş olursunuz hem de ilk müşterinizin satış sayfasını kapatmamış olursunuz.

Programımızı veresiye defteri gibi de değerlendirebilirsiniz.  Bakkal programı sayesinde müşterilerinizin cari hesaplarını tutabilir ve satış sayfasında yapılan satışı müşterinizin hesabına veresiye borç olarak gönderebilirsiniz. Yine müşteri sayfasında müşterinizden ödeme alabilirsiniz. Böylelikle müşterinizin size olan borcunu takip etmiş ve hangi tarihlerde ne ürün almış size borcu nedir detaylı analizini yapabilirsiniz.  Aynı zamanda toptancı hesapları tutabilmenize de imkân sağlayan program hangi ürünleri hangi toptancıdan aldığınızı rahatlıkla görüntüleyebilmenize olanak sağlayacaktır.

Bakkal programı indir full

 

Programımız barkotlu teraziler ile de uyumlu çalışmaktadır. Barkotlu teraziden çıkan barkotları satış sayfasında okuttuğunuzda, programımız ürünün kodu ve gramajı rahatlıkla ayırt etmektedir. Sizde bu sayede gereksiz yere ürünlerin gramaj bilgisini girme zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Yazılımımız ile barkodu olmayan ürünlere barkot numarası da verebilirsiniz. Böylelikle programımızdan çıkarttığınız barkotları ürünlerin üzerine yapıştırabilir ve bu yaptırdığınız barkotları satış anıda okutabilirsiniz.

Merkez Bankası’ndan günlük döviz kurlarını çekmeniz ve görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda barkod yazıcı yardımıyla barkodlarınızı kendinizin çıkarması da size büyük kolaylık sağlayacaktır. Programımız barkod sistemi ile çalışan tüm sektörlerde ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle de pek çok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır.  

NOT: Bakkal programı full sürümü için yazılımı satın almanız gerekmektedir.

 

EĞİTİM VİDEOLARIMIZ

 

ÜRÜN GİRİŞİ

 

SATIŞ İŞLEMİ

 

 TOPTANCILAR SAYFASI

 

MÜŞTERİLER SAYFASI

 

RAPORLAR VE KASA

 

STOKLAR SAYFASI

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları