© 2018 Sahra Soft

Cari hesap programı

Cari Hesap Programı

   Ücretsiz cari hesap programı indir 

Ücretsiz Cari Hesap programı indir

  

 

         Cari hesap programı firmaların hesaplarını yaparken kendilerine kolaylık sağlaması için kullandıkları programlardır. Burada amaç hesap oluştururken bir grup şeklinde bir topluluk düşünmektir. Yani firma kendi içinde hesap yaparken başka topluluklar ve ya başka şirketlerin hesabını toplu olarak düşünür. Bu da belirli yönlerden ortak olan grupların hesabının ortak yapılarak çok fazla hesap ortaya çıkmasını engeller.

 

     Başka bir kolaylık da ödeme işlemleri sırasında miktarın bölünmesinden meydana gelen fazladan uygulanacak yöntemler en aza indirilir. Firma bağlantılı olduğu bir başka firmaya bir cari hesap açar ve bu firmadan gelen tüm işlerin hesabını bu hesapta tutar.

 Cari hesap programı indir

     Cari hesap programı içerisinde bu şirketlerin hesabı belirli kodlarla açılır ve şirketle herhangi bir iş yapılması sonucu ortaya çıkan hesap işi o şirketin hesabına girip eklemeler yapılarak oluşturulur. Ayrıca cari hesap programında olan bir başka konu da şirketlerin sıralanmasıdır. Şirketler programda belirli bir hiyerarşiye göre sıralanır. Bu sıralama genelde giriş sırasına ya da koda göre olmaktadır. Şirketlerle yapılan ve ya yapılacak işlerin sıklığının bilinmesi halinde koda göre sıralama daha kullanışlı olacaktır. Diğer şekilde her yeni gelen şirket hesabı tabloda otomatik olarak giriş sırasına göre yer alacaktır. Koda göre sıralama yapıldığında ise sıralama sizin elinizde olacaktır. Kodlamalara göre sıralama yapıldıktan sonra bir grup ağacı ortaya çıkar. Bu da sizin hesap işlemlerinizde tablo olarak daha rahat iş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

  

     Cari hesap programı konusunda sizlere yardımcı olan firmamız aynı zamanda stok programı ve market programı konularında da sizlere hizmet vermektedir. Şirketinizin hesap işlemlerini düzenli bir şekilde yapmanızı sağlayacak ve kullanım açısından rahatlığı ile hoşunuza gidecek stok ve cari hesabıda içinde barındıran ve market  programını bizden temin edebilirsiniz. 

 

NOT: Ücretsiz cari hesap programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın veya  Cari hesap programını içinde barındıran stok Market programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları