© 2018 Sahra Soft

Müşteri Programı

Müşteri Programı

Ücretsiz müşteri programı indir 

Ücretsiz müşteri programı indir

 

 

     Satış alanında çalışan bir firmanın işlerinin yolunda gitmesi için firmanın hesap gibi konularında iyi kayıtlar yapması gerekmektedir. Bu kayıtlar da en güvenli bazı programlar tarafından yapılır. Market programı satış için çalışan bir firma için en önemli programlardan biridir. Bunun yanı sıra hesap konularında müşterilerle yapılan satışları kaydeden bir Müşteri programı olması gerekmektedir. Bu bir çeşit veresiye defteri gibidir.

 Müşteri programı indir

     Müşteri programı sayesinde firmanızdan alış veriş yapan müşterinize ait özel bir hesap sayfası oluşturulur. Alış veriş sonrası oluşan borçlanmalar bu sayfanıza yazılır. Bu şekilde kayıt tutulması ileriki zamanlarda müşterilerin ödeme miktarları ve ödeme zamanları gibi bazı bilgilere ulaşılmasını sağlar. Ayrıca firma için yararlı olacak bir konu da söz konusudur. Müşteri programı sayesinde firma belirli tarihler arasında ne kadar satış yaptığını ve ya ne kadar ödeme aldığını öğrenebilir. Bu konu firmanın kendi durumunu kontrol ve takip etmesi için yararlı bir özelliktir. Ayrıca müşteri programı ile her kişiye özel olarak açılan bu hesap sayfalarının dökümanını tablo şeklinde alabilme olanağı da bulunmaktadır. Bu sayede firma bir müşterisinin yaptığı alış veriş ve ya ödeme işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilir. Bu da yine firmanın kullanabileceği yararlı özelliklerden biridir. Bu sayede herhangi bir müşterisinin ödeme sürecini inceleyebilir ve ona bu sonuçlar doğrultusunda özel durum uygulayabilir.

 

     Ayrıca bir şirket için stok programı da önemli bir konudur. Bu sayede şirket satışını yaptığı bir ürünün elinde kalan miktarı hakkında devamlı düzenli bir bilgiye sahip olabilir. Bu sayede toptancılardan yapacakları siparişleri bu Müşteri programından gelecek olan bilgiler doğrultusunda yaparlar. Müşteri programına ihtiyaç duymanız halinde hemen bizimle iletişime geçiniz. Sizin için en  uygun olan Müşteri programını hizmetinize sunalım. 

 

NOT: Ücretsiz müşteri programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Müşteri programını içinde barındıran Stok programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları