© 2018 Sahra Soft

Satış programı

Satış Programı

Ücretsiz satış programı indir 

Ücretsiz satış programı indir

  

 

     Satış yönünde hizmet veren firmaların hesaplarını daha düzenli tutmaları için bazı programlardan yararlanırlar. Bunlardan biri satış programıdır. Bu programın firmanıza yardımcı olması için bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir.

 

     Bu özelliklerden en önemlisi kullanımda zorluk çıkarmamasıdır. Seri halde satış yapan şirketlerde kasada sıkıntı çıkmaması için kullanılan satış programı basit ve bilgisayar bilgisi olmayan kişilerce dahi kullanılması gerekmektedir. Yine bu konuyla bağlantılı olarak kullanılacak satış programı pratik ve hızlı olması gerekmektedir. Alış veriş yaptıktan sonra kasaya ödeme için gelen müşteri burada zaman kaybetmekten pek hoşlanmaz. Bu nedenle satış programın son derece akıcı bir şekilde işlemesi gereklidir. Zaten satış firmalarının program kullanmasındaki asıl amaç budur.

 

Satış programı indir

     Firmanız için önemli olan bir konu da kasadan geçen ürünlerin firmanız için bazı bilgileri gösterecek satış programı olmasıdır. Bu gibi konuların içine depoda kalan ürün miktarı ve ya ürünün satış süresindeki satış miktarı olabilir.

 

     Ayrıca kullanacağınız satış programı ihtiyacınıza göre bir cari hesap programı ya da veresiye programı da olmalıdır. Eğer ürün alım satımında devamlı çalıştığınız firmalar varsa onlarla olan hesaplarınızı bir cari hesap üzerinden tutmak daha iyi olacaktır. Firmayla yapılan herhangi bir alışverişte borçlanmalar bu satış programı sayesinde firmanın cari hesabına aktarılır. İki firma arasında yapılacak olan herhangi bir borç ödemesinde de bu hesaptaki kayıtlar göz önüne alınarak hesap işlemleri görülür. Aynı şekilde kişilere özel hesap sayfası açılarak müşterilerin hesapları bir satış programı üzerinden tutulabilir. Bu tıpkı eskiden kullanılan veresiye defterlerine benzer. Kişi firmadan yapacağı herhangi bir alışverişte borçlu duruma düşer ve bu borçları kendisi için özel açılan sayfada kayıt altına alınır. Yapacağı ödeme sırasında da sayfası açılarak borç durumu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşılabilir.

 

NOT: Ücretsiz satış programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Market programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları