© 2018 Sahra Soft

Kırtasiye programı

Kırtasiye Programı

   Ücretsiz kırtasiye programı indir 

Ücretsiz kırtasiye programı indir

 

 

     Hemen hemen her sektörde rahatlıkla kullanılabilen bir program olan Sahra Soft Market ve Stok Programı kafanızı karıştırmadan muhasebe ya da bilgisayar bilginiz olmadan hesap yapabilmenizi, ürün satışı ve stok takibi gibi konularda sistematiklik sağlamanızı kolaylaştıracak olan bir programdır.


     Market, büfe, mağaza gibi pek çok yerde kullanılan bu program aynı zamanda kırtasiye programı olarak da bilinmektedir. Çünkü kırtasiyelerde de kullanımı oldukça yaygındır. Söz konusu program sayesinde ürünlerin satışı ve stok takibi oldukça kolay hale gelmektedir. Hızlı bir şekilde ürün satışı gerçekleştireceğiniz için bu kırtasiye programıdan maksimum fayda elde edeceksiniz. Söz konusu program barkod destekli bir programdır ve barkod terazi uyumludur. O nedenle programımızı barkod programı olarak da kullanabilirsiniz.

 

     Stok takibini sağlarken aynı zamanda müşteri hesaplarını da tutabileceğiniz kırtasiye programı veresiye defteri olarak da kullanabileceğiniz bir müşteri programı. Toptancı hesaplarını söz konusu program sayesinde rahatlıkla tutabilir ve aldığınız ürünleri hangi toptancıdan satın aldığınızı da ekranda rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Kırtasiye programı indir full
     Birden fazla satış ekranı açabileceğiniz kırtasiye programı sayesinde barkodu olmayan ürünlere barkod verebilir ve bu karkodları ürünlere yapıştırabilirsiniz. Aynı zamanda barkodlu teraziden çıkan barkodlar satış sayfasında okunabilir. Ürünün hem kodu hem de gramajı rahatlıkla ayırt edilebilir. Söz konusu satış programı sayesinde satış ekranını kullanarak sattığınız ürünlerin faturalarını kesmeniz mümkündür. Yaptığınız her işlemin ayrıntılı raporunu alabilirsiniz. Karlarınızı öğrenmek istediğinizde günlük, haftalık, aylık ve yıllık farklı bölümler halinde öğrenebilirsiniz. Kırtasiye programı sayesinde Kasanızdaki nakit akışını da rahatlıkla görüntüleyebilme imkanınız olacaktır.


     Kırtasiye programı sayesinde sınırsız sayıda kasiyer hesabı açmanız ve kasiyerlerinizin yaptığı işlemlerin ayrıntılı bir şekilde görüntülenmesini sağlamanız mümkündür. Sayımlarınızı ve stoklarınızı birbirleri ile karşılaştırmanız mümkün olacaktır. Bunun yanında Market Stok Programı sayesinde kendinize bir ajanda oluşturmanız ve bu ajanda bölümünde randevularınızı düzenlemeniz de mümkündür. Ödemelerinizi gün ve aylara göre planlayabilirsiniz. Söz konusu kırtasiye programı sayesinden Merkez Bankası’ndan merkez döviz ve kurlarını görmeniz mümkün olacaktır.


     Kırtasiye programı barkodsuz olan ürünlerin satışının daha hızlı olmasını sağlayacaktır. Söz konusu stok market programı barkod sistemi ile çalışan pek çok sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
 

NOT: Ücretsiz kırtasiye programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Kırtasiye programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cari hesap programı Market programı Stok takip programı Veresiye programı Stok programı Ürün stok programı Program market Müşteri takip programı Cari hesap takip programı Veresiye programı full indir Market programı full indir Stok programı full indir Cari hesap programı full indir Stok takibi programı Barkod programı Depo Programı Depo Takip Programı Depo Stok Takip Programı Depo Stok Programı Ücretsiz Market programı İndir Market Satış Programı Müşteri Programı Satış Programı Barkod programı ve Barkod okuyucu Program market indir Mağaza Programı Giyim Programı Bakkal Programı Basit Market Programı Cari Takip Programı Büfe Programı Kırtasiye Programı Basit Stok Programı Market Otomasyon Programı Kasa Takip Programı Mağazacılık Programı Perakende Programı Ön Muhasebe Programı Stok Kontrol Programı Barkodlu Satış Programı Stok Programları Satış Programları